Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

delegát: ŠOUKAL Roman

Do okresního derby vstoupili lépe domácí, když se již ve 2. minutě po rohovém kopu Ryšavého prosadil hlavou Benda - 1:0. Domácí hráči mohli přdat další branky, ale Bulantova střela skončila na boční síti, Bendova hlavička po rohovém kopu skončila těsně vedle hostující branky. Hosté ohrožovali domácí branku střelami z poza šestnáctky a s těmi si domácí brankář poradil. Domácí se přeci jen dočkali, když Večeřovu střelu vyrazil hostující brankář ke zcela volnému Vojtovi Bencemu a ten zvýšil na 2:0.
Druhý poločas mohl kopírovat první. Večeřa unikl po pravé straně a přihrál před branku zcela volnému Bulantovi a ten překvapen mířil vedle hostující branky. Vzápětí domácí předvedli krásnou akci, když míč putoval po ose Bence – Večeřa - Bulant a posledně jmenovaný nedal hostujícímu brankáři šanci - 3:0. Hosté snížili v 56. minutě. Po rohu se se štěstím trefil Tumurbaatar - 3:1. Domácí pokračovali v aktivní hře, ale šance bratří Benců zůstaly nevyužité a hlavně vyložená šance Bulanta volala po brance. Do konce utkání si domácí pohlídali vedení a zaslouženě berou první tři body.