Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Muži "A"

sezóna: 2021/2022 - 9. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - SFK Vrchovina "B"
2:2 (1:0)

25.9.2021, 15:30

branky: Částka Jakub, Mašek Martin

rozhodčí: TERBER Ondřej - LANDSMAN David, ŽALOUDEK Patrik
delegát: ŠVARC Libor

Do utkání vstoupili lépe hosté, když po přihrávce za domácí obranu Sytař střílel z první a Fiala vyrazil na roh. Hostující hráči dlouhými míči za domácí obranu zlobili domácí obranu, ale ta pozorně míče zachytávala. Domácí ohrozili hostujícího brankáře po rohu Dočekala, když střelu Ryšavého bravurně zneškodnil brankář Sáblík. Domácí se před poločasovou přestávkou ujali vedení, když se po rohu trefil hlavou Mašek - 1:0.
Do druhého poločasu vstoupili domácí hráči velmi dobře, když Trnka na pravé straně obešel obránce a jeho centr sám před prázdnou brankou netrefil Dubský. O chvíli později tentýž hráč opět ve vyložené šanci netrefil správně míč. Hosté zahrozili v 60. minutě, když se z hranice pokutového území trefil Hudák - 1:1. Po chybě domácích na polovině hostí šel sám na Fialu Slavíček a po kličce strhl vedení hostí na jejich stranu - 1:2. Domácí se hnali za vyrovnáním. V 80. minutě domácí hráči předvedli rychlou kombinaci. Míč na pravé straně převzal Trnka, obešel obránce a na jeho střílený centr naskočil Částka a hlavou vyrovnal na 2:2. V nastaveném čase mohli domácí utkání rozhodnout, ale střela Trnky a hlavně dorážka Bendy se mezi tři tyče hostující branky nevešla.