ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Ženy

sezóna: 2021/2022 - 11. kolo

Lokomotiva Brno Horní Heršpice B - SK Huhtamaki Okříšky
7:3 (4:2)

10.4.2022, 11:00

branky: Poláková Lucie 2x, Ležáková Andrea

rozhodčí: FUCHSOVÁ Kateřina - MĚŘÍNSKÝ Petr, PODDANÝ Petr

sestava: Valentová - Lagová, Neumanová, Hrochová, Minářová - Matyášová, Dočekalová - Poláková Z., Kafková, Poláková L. - Ležáková (Papírníková, Pospíšilová A., Pospíšilová P., Křišťálová)

Hodnocení - První mistrák naše ženy odehrály na hřišti favorita soutěže Heršpic. Domácí od začátku dokazovaly svoji sílu když se tlačily před branku Valentové. Byly to však Okříšky které se ujaly vedení.Ležáková vystihla špatnou rozehrávku a z dálky mířila přesně. Domácím se podařilo srovnat ve 28. minutě po střele Pitharasové a za další minutu stejná hráčka otočila průběžný stav po nedorozumění hostující obrany. O rozdíl dvou gólů se postarala Novotná. Na to dokázala vzápětí odpovědět Poláková a bylo to jen o branku. Poločasový výsledek dovršila Ducháčková v samotném závěru kdy už hráčky Okříšek byly myšlenkami zřejmě v kabině. Druhý poločas začaly lépe hosté. Nejprve Lucka Poláková dala opět kontaktní branku, ale další její tutovka vyrovnáním neskončila. A když i velice dobrou šanci nedala i Zuzka Poláková trestaly domácí. Po třech standartních situacích se dvakrát prosadila Novotná a pak tečovala její hlavu Okřešská stoperka Neumanová. I přes dobrý výkon Okříšek se zaslouženě radovaly ze třech bodů domácí. První mistrák naše ženy odehrály na hřišti favorita soutěže Heršpic. Domácí od začátku dokazovali svoji sílu, když se tlačili před branku Valentové. Byly to však Okříšky, které se ujaly vedení. Ležáková vystihla špatnou rozehrávku a z dálky mířila přesně. Domácím se podařilo srovnat ve 28. minutě po střele Pitharasové a za další minutu stejná hráčka otočila průběžný stav po nedorozumění hostující obrany. O rozdíl dvou gólů se postarala Novotná. Na to dokázala vzápětí odpovědět Poláková a bylo to jen o branku. Poločasový výsledek dovršila Ducháčková v samotném závěru, kdy už hráčky Okříšek byly myšlenkami zřejmě v kabině.
Druhý poločas začali lépe hosté. Nejprve Lucka Poláková dala opět kontaktní branku, ale další její tutovka vyrovnáním neskončila. A když i velice dobrou šanci nedala Zuzka Poláková trestaly domácí. Po třech standartních situacích se dvakrát prosadila Novotná a pak tečovala její hlavu okříšská stoperka Neumanová. I přes dobrý výkon Okříšek se zaslouženě radovali ze třech bodů domácí.
 

© Copyright 2003-2022 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)