Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

SK Huhtamaki Okříšky - Lokomotiva Brno Horní Heršpice B
0:10 (0:1)

4.9.2021, 12:30

rozhodčí: SYROVÝ Ondřej

sestava: Nováková - Lagová, Neumanová, Nováčková, Papírníková - Pospíšilová P., Matyášová, Hrochová, Dočekalová, Minářová - Hortová (Pospíšilová A., Dohnalová)

Na první mistrovské utkaní přijel do Okříšek favorit soutěže. Již od začátku byly brněnské hračky jasně dominantní, ale dobře organizovaná obrana Okříšek je dlouho k ničemu nepouštěla. Jedinou chybu udělali domácí ve 26. minutě a Svobodová trestala a stanovila tak poločasový výsledek.
Po pauze přišel neskutečný výpadek domácího mužstva a Heršpice do 60. minuty trestaly každou chybu a stav byl 0:7. Okříšský tým úplně vypadl ze zápasu a hosté do konce utkání přidali ještě tři branky a v pohodě brali tři body.