ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

TJ Rakovec Kotvrdovice - SK Huhtamaki Okříšky
1:2 (1:1)

12.9.2021, 10:00

branky: Hrochová Ivana, Jahodová Edita


rozhodčí: HOVORKA Miroslav

Ke svému druhému mistrovskému utkání zajížděly Okříšské holky na půdu Kotvrdovic, kde se jim nikdy moc nedařilo. Domácí tým měl od začátku více ze hry, ale pozorná obrana Okříšek je k ničemu dlouho nepouštěla. Nejprve zahrozila z tresného kopu Čtvrtníčková. Novákovou, ale zachránilo břevno. Stav se měnil ve 29. minutě. To se hostující hráčky zapoměly vepředu a Adriana Konečná brejk Kotvrdovic proměnila. Okříšky však do poločasu stačily srovnat krok. Valentová vyvezla balon a krásnou nahrávkou mezi obranu vybídla ke skórování Matyášovou. Její pokus domácí brankářka dokázala vyrazit, ale následná dorážka Hrochové už znamenala vyrovnání.
Celý druhý poločas se domácí tlačili za rozdílovým gólem. Zle s Okříškami mohlo být v 69. minutě, ale střelu Klímové ze třech metrů parádně zneškodnila Nováková. Rozhodnutí přinesla 78. minuta, když Jahodová vypíchla míč domácí stoperce a nadvakrát překonala Jalovou. Okříšky si poté už závěr pohlídaly a můžou slavit první body do tabulky.
 

© Copyright 2003-2021 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)