ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

SK Huhtamaki Okříšky - Fotbal Jevišovice - Mikulovice
1:3 (1:1)

19.9.2021, 10:30

branky: Hrochová Ivana


rozhodčí: DENEV Alex

Jevišovice měly výborný vstup do utkání. Po chybě domácí obrany byla nejrychleji u míče Černá a hned v první minutě trestala. Ve zbytku poločasu však hosté vyklidili pole a byly to holky z Okříšek, které držely balon a měly více ze hry. Jejich snaha, ale končila na nepřesnostech. Ve 33. minutě vytvořily hráčky Jevišovic obrovskou chybu a pro Hrochovou nebyl problém vyrovnat. A tak poločas skončil smírně.
Herně vyrovnanou druhou půli rozhodla v 56. minutě opět Černá. Na rohu vápna se s trochou štěstí stačila uvolnit a nechytatelnou střelou poslala Jevišovice do vedení. Svůj hattrick dokázala zkompletovat v 69. minutě. To její sražená střela nešťastně zapadla za jinak dobře chytající Novákovou. Domácí tým se v závěru tlačil za nadějí, ale žádná z jejich dobře rozjetých akcí ke snížení nevedla. V 85. minutě dostaly Okříšky výhodu penalty. Lagová ovšem přestřelila branku a Jevišovice už si vítězství pohlídaly.
 

© Copyright 2003-2021 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)