Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Ženy

sezóna: 2022/2023 - 8. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - SK Líšeň "B"
2:1 (0:1)

23.10.2022, 13:00

branky: Poláková Zuzana 2x

rozhodčí: ŠABACKÁ Lucie - HERALECKÝ Čeněk (N), HOUŠŤ Pavel (N)

sestava: Nováková - Pospíšilová P., Valentová, Neumanová, Minářová - Jahodová - Paulíčková, Poláková, Hrochová, Baráková - Kafková (Dočekalová, Hlavinová, Lagová, Křivánková)

V posledním domácím zápase v rámci divize jsme přivítali rezervu Líšně. Od začátku jsme byli lepší a dokázali si i vytvořit několik velice dobrých šancí k tomu jít do vedení. Zejména tutovka Kafkové, která ovšem jen trefila dobře chytající Skřepskou, volala po proměnění. Byla to však Líšeň, která se ujala vedení. Ve 24. minutě si našla místo po rohu ve vápně Pastyříková, hlavou se nemýlila a bylo to 0:1. My jsme stále měli více ze hry, ale nepodařilo se nám do poločasu něco s výsledkem udělat.
Do druhé půlky jsme provedli pár změn v sestavě a vlítli na soupeře jak uragán. Křivánková v dobré pozici těžký balon poslala nad, ale v 55. minutě jsme se dočkali vyrovnání. Paulíčková krásným křižným balonem našla úplně volnou Polákovou a ta nedala hostující golmance šanci. Za čtyři minuty se tato situace na vlas stejně opakovala a my jsme se dostali do vedení. Další šance na přidání pojistky jsme však neproměnili. V posledních deseti minutách nás hostující tým dostal pod tlak. Ze všech sil a i trochou štěstí, Líšeň dvakrát nadějné přečíslení sehrála špatně, jsme dokázali uhájit vítězství a připsat si další body do divizní tabulky.