ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Fotbalisté Okříšek střelecky zářili. Hlavně si konečně zahráli, těšilo Hekerleho

 

Výsledek není důležitý, prioritou bylo si v zápase opět osahat balon. Tak by se ve zkratce dalo shrnout ohlédnutí trenéra fotbalistů Okříšek za sobotní výhrou 6:0 nad jihočeským Bukem.

Sobotní protivník celku z Třebíčska působí na jihu Čech v krajské 1. B třídě, tedy o dvě patra níž. V první půli se, alespoň co se výsledku týká, tento rozdíl příliš neprojevil.
Do poločasové přestávky šly Okříšky s nejtěsnějším jednobrankovým náskokem. "Ačkoliv hraje Buk v 1. B třídě v horních patrech tabulky, ten výkonnostní rozdíl dvou soutěží byl přece jenom znát," všiml si trenér Okříšek Vladimír Hekerle.
Výkon svěřenců hned od prvních okamžiků zápasu jej potěšil. "Po tak dlouhé době, kdy se nehrálo, byla kvalita hry poměrně solidní," pochvaloval si.
K tomu přispěl také hostující tým, který rozhodně nehrál žádného zanďoura. "Obě mužstva se snažila hrát aktivně, především v prvním poločase šlo oboustranně o velice kvalitní utkání." připomněl.
Styl hry, který Hekerle od svého celku požadoval, se dostavil. „Něco jsme si k tomu před začátkem zápasu řekli. Potěšilo mě, že kluci prakticky všechny pokyny splnili. Nejdůležitější byl ovšem fakt, že jsme si konečně zahráli fotbal," zdůraznil.
Ačkoliv mužstvu z jihu Čech po pauze výrazně docházely síly, nebyla střelecká kanonáda Okříšek ve druhém dějství pouze o tom. "My jsme měli vyložené příležitosti už v první půli, jenže v ní jsme proměnili pouze jedinou. Byla to shoda okolností, těch branek jsme mohli dát několik už do přestávky," komentoval.
Střelecký apetit hráčů ovšem zkušeného kormidelníka těšil. "To je jasné, každý trenér je rád, když to jeho svěřencům střílí. Také pro kluky to určitě musí být povzbuzení do dalších tréninků," věřil.
Ani obavy z možných zranění, především těch svalových, se naštěstí nenaplnily. "Z toho jsme, celkem logicky, měli trošku strach. Dlouho se nehrálo a riziko možných problémů je tím pádem daleko větší, než kdyby byli kluci v pravidelném zápřahu," naznačil Hekerle.
Další zápas, který by měl být v červnovém přípravném bloku rovněž posledním, sehrají fotbalisté Okříšek opět doma. V sobotu vyzvou od 15 hodin divizní Slavoj Polná.

(Třebíčský deník 8.6.2021)
 
 
 
 
 
 
 
Tabulka KP
1 Speřice57
2 Pelhřimov49
3 Nová Ves44
4 Sapeli Polná41
5 Velké Meziříčí B36
6 Vrchovina B35
7 SK Huhtamaki Okříšky31
8 Žirovnice27
9 Chotěboř26
10 Náměšť n.O.-Vícenice26
11 Ledeč n. Sáz.24
12 Přibyslav21
13 Bedřichov18
14 HFK Třebíč17
 
 
Kalendář akcí SK
29.7.2022 - Letňák 29.7.-4.8.2022 (Fotbalový areál)
4.8.2022 - Letňák 29.7.-4.8.2022 (Fotbalový areál)
 
 
 
 
   Anketa
Porazí A-tým v posledním domácím utkání lídra soutěže Speřice?
ANO(6)
NE(6)
 
 
   Přístupy
Počet přístupů od 4.4.2003
1238433
Dnes 73

STATISTIKA PŘÍSTUPŮ
 
 

© Copyright 2003-2022 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)