ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Končící opory nahrazuje dravé mládí. Kádr omlazujeme, říká kouč Okříšek Hekerle

 

Už druhý týden se na nadcházející sezonu připravují fotbalisté Okříšek.

První z kvarteta přípravných červencových duelů mají za sebou fotbalisté Okříšek. V neděli doma dlouholetý účastník krajského přeboru Vysočiny prohrál s divizní Starou Říší 1:5. "Rozhodnuto bylo po první půli, kdy jsme prohrávali už o tři branky," sdělil trenér Okříšek Vladimír Hekerle.

Největší rozdíl mezi oběma soupeři byl především ve fyzické vybavenosti a připravenosti. "Rozdíl jedné soutěže se projevil. Hlavně v pohybu, ať již s balonem nebo i bez něj, ale také v nabídce, byla Stará Říše lepším týmem. Na tomto musíme hodně pracovat," neskrýval. Pro SK Huhtamaki se ovšem v každém případě jednalo na úvod letní přípravy o dobrý test. "Kluci si alespoň osahali vyšší soutěž. Na vlastní kůži okusili, v jaké rychlosti se odehrávají divizní zápasy. Hosté nás přehrávali fyzicky, ale také kombinačně," musel uznat.

K některým brankám ovšem hráči Okříšek svému soupeři pomohli. "Zápas nám ukázal některé naše nedostatky. Především jsme vyrobili docela dost nevynucených chyb a hosté nás za ně trestali," mrzelo jej.

Za trojlístek zkušených opor, které na jaře v týmu skončily, Okříšky získaly dvojici mladých hráčů. "Jednadvacetiletý gólman Matěj Trnka dorazil ze Starče a měl by krýt záda zkušenému Fialovi. Krajní záložník Jakub Částka, který k nám zamířil z Přibyslavic, je jen o rok starší. Oba jsou hodně perspektivní a jsou součástí omlazení kádru," lebedil si.

Další přípravný zápas čeká na Okříšky už dnes, kdy od 17.00 přivítají FŠ Třebíč. "Proti týmu z 1. B třídy bychom měli být více na balonu než v neděli," předpokládal Hekerle.

(Třebíčský deník 14.7.2021)
 
 
 
 
 
 
 
Tabulka KP
1 Pelhřimov27
2 Nová Ves22
3 Speřice19
4 Velké Meziříčí B17
5 Chotěboř17
6 Sapeli Polná14
7 Náměšť n.O.-Vícenice12
8 Žirovnice12
9 HFK Třebíč12
10 SK Huhtamaki Okříšky10
11 Přibyslav10
12 Ledeč n. Sáz.7
13 Šebkovice6
14 Bedřichov6
 
 
 
 
   Anketa
Přijdu na letní kino?
ANO(41)
NE(33)
 
 
   Přístupy
Počet přístupů od 4.4.2003
1209612
Dnes 12

STATISTIKA PŘÍSTUPŮ
 
 

© Copyright 2003-2021 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)