ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Ondřej Benda v sestavě 5. kola KP dle fotbalunas.cz

 

5. kolo Krajského přeboru Vysočina mužů je za námi a my vám přinášíme již tradiční sestavu kola. Podpořte v hlasování svého favorita!

Chotěboř sice ve Speřicích nakonec prohrála gólem z 91. minuty utkání, i tak ji ale v několika případech podržel brankář Tomáš Dobrovolný. Domácí utkání se Sapeli Polná se povedlo Davidu Rozporkovi ze Slavoje Žirovnice, týmu momentálně dýchajícímu na záda Speřicím a Pelhřimovu. Po dlouhé době naskočil do sestavy juniorky Nového Města na Moravě Jan Mrkos a skvěle dirigoval své spoluhráče před sebou. Okříšky si poradily doma s Náměští nad Oslavou a v domácím dresu zářil Ondřej Benda. Pelhřimov se po více jak roční pauze vrátil na nově zrekonstruovaný stadion a nadělil doma Přibyslavi pět gólů, v utkání se blýskli pelhřimovští Pavel Benda a kapitán Daniel Poul. Za hostující Přibyslav zahrál velmi dobře Adam Vostál. Dva góly vstřelil Chotěboři speřický Dominik Vlček a svému týmu zajistil tři body. Polná sice v Žirovnici prohrála, ale dobře v jejím dresu hrál Jakub Szabó. HFK Třebíč doma urvala bod s juniorkou Vrchoviny. Dva góly za domácí vstřelil Vladimír Maleta, na bodovém zisku pro hosty má kromě již zmiňovaného Jana Mrkose i lví podíl Lukáš Slavíček.

SESTAVA KOLA - 6.kolo Vysočina | Krajský přebor , 2021-2022 (fotbalunas.cz)

(fotbalunas.cz)
 
 
 
 
 
 
 
Tabulka KP
1 Speřice19
2 Nová Ves16
3 Žirovnice13
4 Sapeli Polná12
5 Vrchovina B11
6 Pelhřimov11
7 Chotěboř8
8 Náměšť n.O.-Vícenice8
9 HFK Třebíč7
10 Ledeč n. Sáz.7
11 Přibyslav7
12 Velké Meziříčí B7
13 SK Huhtamaki Okříšky5
14 Bedřichov2
 
 
 
 
   Anketa
Myslíte, že se letošní ročník fotbalových soutěží dohraje?
ANO(70)
NE(50)
 
 
   Přístupy
Počet přístupů od 4.4.2003
1215553
Dnes 51

STATISTIKA PŘÍSTUPŮ
 
 

© Copyright 2003-2021 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)