ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Martin Mašek v sestavě 6. kola KP dle fotbalunas.cz

 

6. kolo Krajského přeboru mužů Vysočiny je za námi a my pro vás máme opět sestavu kola. Věříme, že podpoříte své favority v hlasování!

V bráně Přibyslavi si proti Okříškám zachytal Lukáš Pazderka a pomohl svému týmu k bodovému zisku. Před ním obranu řídil spoluhráč Jaromír Vopršal. Juniorka Nového Města na Moravě porazila v okresním derby juniorku Velkého Meziříčí a Petru Sytařovi i Tomášovi Švandovi z Nového Města na Moravě se zápas povedl více než dobře. Stoper Martin Mašek z Okříšek vyhrával souboje v Přibyslavi a i díky němu Okříšky neodjeli z Přibyslavi s prázdnou. Speřice excelovaly v utkání s Ledčí nad Sázavou, problémy domácím hráčům dělali zejména záložníci Martin Eremiáš a Jiří Holenda. Náměšť nad Oslavou si odvezla z Bedřichova bod, Marek Štolfa byl svému týmu oporou a v utkání se mu dařilo. Ve stejném utkání se dařilo i domácímu útočníkovi Romanovi Divišovi, který vstřelil v tomto utkání za Bedřichov gól na 1:0. Chyby v obraně Pelhřimova potrestal dvěma góly polenský Filip Dvořáček. V utkání Chotěboře s Třebíčí zajistil domácím bod jejich kapitán Martin Somerauer.

SESTAVA KOLA - 5.kolo Vysočina | Krajský přebor , 2021-2022 (fotbalunas.cz)

(fotbalunas.cz)
 
 
 
 
 
 
 
Tabulka KP
1 Speřice19
2 Nová Ves16
3 Žirovnice13
4 Sapeli Polná12
5 Vrchovina B11
6 Pelhřimov11
7 Chotěboř8
8 Náměšť n.O.-Vícenice8
9 HFK Třebíč7
10 Ledeč n. Sáz.7
11 Přibyslav7
12 Velké Meziříčí B7
13 SK Huhtamaki Okříšky5
14 Bedřichov2
 
 
 
 
   Anketa
Myslíte, že se letošní ročník fotbalových soutěží dohraje?
ANO(69)
NE(50)
 
 
   Přístupy
Počet přístupů od 4.4.2003
1215552
Dnes 50

STATISTIKA PŘÍSTUPŮ
 
 

© Copyright 2003-2021 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)